wtorek, 23 lipca 2019 r.
imieniny obchodzą: Sława, Sławosz

Powitanie Nowego Roku

Strona główna » Aktualności » Powitanie Nowego Roku

Noc sylwestrowa w Ogrodzieńcu za nami. Ten długi wieczór upłynął na wspólnej zabawie mieszkańców gminy oraz przyjezdnych gości na Placu Piłsudskiego. Było wesoło, kolorowo i tańcząco. Gwiazdą wieczoru był Bartek Wrona, były lider zespołu Just 5, który o godzinie 24 przerwał koncert, by wspólnie z panią Burmistrz Miasta i Gminy Ogrodzieniec Anną Pilarczyk –Sprychą i radną Powiatu Zawierciańskiego Marią Milejską złożyć wszystkim noworoczne życzenia. W tym roku Sylwester w naszym mieście obchodzony był pod hasłem – Stop fajerwerkom – Gmina przyjazna czworonogom, dlatego organizatorzy nie zamówili sztucznych ogni. W zamian za fajerwerki po północy serwowany był ciepły posiłek – bigos, przygotowany przez Restaurację w Ratuszu w Ogrodzieńcu.

poprzednia strona|1|2| z   2następny|ostatnia