niedziela, 17 lutego 2019 r.
imieniny obchodzą: Aleksego, Łukasza

Debiut sekcji smyczkowej

Strona główna » Aktualności » Debiut sekcji smyczkowej

Stowarzyszenie Przyjaciół Sztuk Kompletnych w Katowicach (siedziba: „Art. Cafe da Vinci”- ul. Kościuszki 5) zaprosiło do udziału w koncercie wychowanków sekcji smyczkowej działającej przy MGOK w Ogrodzieńcu. Koncert odbył się 27 stycznia 2019 w siedzibie stowarzyszenia. Nasi młodzi skrzypkowie zaprezentowali 5 kolęd, które zostały wykonane przez :

Cicha Noc- wyk. Marta Musialska i Krzysztof Woźniczko

Anioł pasterzom mówił- wyk. Agnieszka Zbrońska

Wśród nocnej ciszy- wyk. Łucja Wróbel

Gdy śliczna Panna – wyk. Sylwia Mrówka

Przybieżeli do Betlejem- wyk. Zespół Smyczkowy

Wszystkim wykonawcom towarzyszyła na pianinie Kaja Kosowska.

Do udziału w koncercie został także zaproszony zespół „Decyma” działający przy Ośrodku Kultury w Łazach.