niedziela, 25 sierpnia 2019 r.
imieniny obchodzą: Ludwik, Luiza

Studentów UTW zapraszamy na wykład.

Strona główna » Aktualności » Studentów UTW zapraszamy na wykład.

Słuchaczy UTW zapraszamy w najbliższy czwartek
07.02. 2019r. godz.16.30 na wykład:
pt:’ „Stary człowiek i może. Seks w wieku senioralnym”

Podczas wykładu porozmawiamy o szczęściu, potrzebie bliskości partnerskiej, emocjonalnej ale również o zmysłowości. Zachęcimy do szerszego spojrzenia na aktywność seksualną, jako na część życia, która może się wiązać nie tylko z fizycznością ale również z obszarem rozwijania więzi i troski o drugiego człowieka. Podejmiemy się rozważań na temat związków między seksem a medycyną oraz seksem a zdrowiem fizycznym i psychicznym.

Prelekcje poprowadzi mgr Magdalena Sarzalska – psycholog i seksuolog. Na co dzień prowadzi własny gabinet psychologiczny proponujący wsparcie indywidualne, pracę z rodzinami, małżeństwami oraz parami. Pracuję także z osobami nastoletnimi, potrzebującymi pomocy w sferze budowania relacji oraz szukającymi swojej tożsamości.

Wykład odbędzie się w Sali Narad Rady Miejskiej
w Ogrodzieńcu