Strona główna
niedziela, 25 sierpnia 2019 r.
imieniny obchodzą: Ludwik, Luiza

Sportowiec Roku 2018

Strona główna » Aktualności » Sportowiec Roku 2018

wielkość tekstu:A | A | A

W czwartek 7 lutego br. na Stadionie Śląskim w Chorzowie odbyła się uroczysta gala Plebiscytu Dziennika Zachodniego Sportowiec Roku 2018. Cała uroczystość trwała prawie trzy godziny, a gościem specjalnym był Andrzej Supron znakomity zapaśnik, były wicemistrz olimpijski (Moskwa 1980), mistrz świata i Europy.
Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w głosowaniu na etapie powiatowym zwyciężył Zespół Mażoretek "Fantazja" w Ogrodzieńcu.
Przedstawicielki zespołu Oliwia Miśta, Aleksandra Brzozowska i Roksana Grzegorczyn pamiątkowy dyplom i voucher o wartości 2000 zł na kampanię reklamowo - promocyjną w mediach Polska Press otrzymały z rąk Prezesa Dziennika Zachodniego pana Zenona Nowaka.

Zapraszamy do galerii zdjęć w linku poniżej:

dziennikzachodni.pl/plebiescyt-sportowiec-roku-2018-dziennika-zachodniego-kulisy-gali-na-stadionie-slaskim-zdjecia/ar/13872365

 

czytano: 197 razy

źródło: mgok.ogrodzieniec.pl

Strona główna

Ciekawostki

Zespół Mażoretek Fantazja powstał w listopadzie 2008 roku w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Ogrodzieńcu. Zespół Mażoretek ogrodzienieckich jest jedyną taką formacją w naszym powiecie i ...

dalej
Ilość zdjęć: 0
dalej
Strona Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Ogrodzieńcu - aktualności, działalność, wydarzenia, kontakt.