środa, 19 czerwca 2019 r.
imieniny obchodzą: Gerwazy, Sylwia

V rok akademicki UDO zakończony

Strona główna » Aktualności » V rok akademicki UDO zakończony

W sobotę, 8 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie V roku Uniwersytetu Dziecięcego, działającego przy MGOK w Ogrodzieńcu. W uroczystości uczestniczyli młodzi studenci wraz z rodzicami oraz Burmistrz Miasta i Gminy Ogrodzieniec Anna Pilarczyk-Sprycha, Przewodnicząca Rady Miejskiej Małgorzata Janoska, Radni Rady Miejskiej: Ilona Guzik, Bożena Bednarz, Stanisław Smętek, Dyrektor MGBP w Ogrodzieńcu Anna Lipka oraz przedstawiciele Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej, która obejmuje patronatem dydaktycznym UDO.

V Rok Akademicki Uniwersytetu Dziecięcego zakończyliśmy wykładem z dziedziny fizyki pt: „Iluzje optyczne, czyli jak nas oszukuje mózg”, który poprowadził prof. dr hab. inż. Andrzej Katunin z Politechniki Śląskiej.

Studenci za wytrwałość i młodzieńcze zaangażowanie w zdobywaniu wiedzy uhonorowani zostali dyplomami oraz słodkimi nagrodami. Życzymy im pogodnego, radosnego wypoczynku przed kolejnym startem w świat nauki.

Z kolei Dyrektor MGOK Michał Krawczyk podziękował młodym studentom za aktywny udział w zajęciach i życzył radosnych wakacji.