czwartek, 19 września 2019 r.
imieniny obchodzą: Konstancja, Leopold

Zespół ECHO w Hucisku.

Strona główna » Aktualności » Zespół ECHO w Hucisku.

Od kilku już lat KGW Hucisko z Gminy Włodowice, organizuje Festiwal Piosenki Patriotycznej  na który zaprasza okoliczne koła gospodyń oraz zespoły śpiewacze z sąsiednich gmin. W tym roku odbyła się siódma edycja tego festiwalu, na który przyjechało osiemnaście zespołów a wśród nich zespół ECHO z Ogrodzieńca. W repertuarze większości wykonawców znalazły się głównie piosenki o tematyce partyzanckiej i wojskowej, natomiast zespół z Ogrodzieńca zaprezentował piosenkę z repertuaru Zdzisławy Sośnickiej, pt.”Dom, który mam”. W ubiegłych latach zespół zdobywał już nagrody  w tym konkursie, łącznie z 1 miejscem. Tegoroczny występ ECHA publiczność również przyjęła z dużym aplauzem a obecne Jury przyznało wyróżnienie. Po części konkursowej, wszyscy wykonawcy i zaproszeni goście ruszyli do wspólnej zabawy, przy akompaniamencie Kapeli Jurajskiej.