niedziela, 25 sierpnia 2019 r.
imieniny obchodzą: Ludwik, Luiza

Zaproszenie do składania ofert na ŚWIĘTO GMINY 2019

Strona główna » Aktualności » Zaproszenie do składania ofert na ŚWIĘTO GMINY 2019

Dyrektor Miejsko – Gminnego Ośrodka Kultury w Ogrodzieńcu zaprasza do składania ofert na obsługę rekreacyjną – wesołe miasteczko dla dzieci - imprezy plenerowej pn. „Święto Gminy Ogrodzieniec’ 2019” w dniu:
25 sierpnia br. (niedziela) skwer przy Placu Wolności.

Dla oferentów do dyspozycji wymiary powierzchni użytkowej:

1. 5m x 7m

2. 5m x 15m

3. 5m x  12m

4. 5m x 11m

5. 6m x10 m

Termin składania ofert do
20 sierpnia br. (wtorek) do godz. 15.00.

Oferty należy składać osobiście w biurze MGOK lub drogą elektroniczną na adres: kultura@ogrodzieniec.pl

Dokumenty niezbędne do złożenia oferty można pobrać w biurze MGOK, Plac Wolności 24, 42-440 Ogrodzieniec lub ze strony internetowej www.mgok.ogrodzieniec.pl w zakładce Działalność MGOK / Dokumenty do pobrania