środa, 18 września 2019 r.
imieniny obchodzą: Irena, Irmina

Nowy rok szkolny

Strona główna » Aktualności » Nowy rok szkolny

Jak witano nowy rok szkolny w naszej Gminie?

W dniu  2 września uroczystymi apelami z udziałem przedstawicieli władz samorządowych zainaugurowano rok szkolny 2019/20 we wszystkich szkołach naszej Gminy – w  Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Ogrodzieńcu  o godzinie 8.00, w Szkole Podstawowej w Gieble o godzinie 9.15, w Szkole Podstawowej w Ryczowie 10.30 oraz w Szkole Podstawowej w Podzamczu o godzinie 11.30.

Podczas uroczystych apeli omówiono sprawy związane z organizacją nowego roku szkolnego, przedstawiono nauczycieli uczących poszczególnych przedmiotów i wychowawców klas.

Magdalena Sitek, Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy oraz Maria Milejska, Sekretarz Miasta i Gminy w imieniu władz samorządowych złożyły uczniom życzenia sukcesów w nauce, nauczycielom i pracownikom obsługi i administracji satysfakcji z pracy, rodzicom dobrej współpracy ze szkołami.

Wszystkie szkoły postarały się, aby zapewnić uczniom jak najlepsze warunki do nauki. Przez okres wakacyjny  poczyniono niezbędne prace remontowe, odnowiono pomieszczenia, uzupełniono wyposażenie techniczne i dydaktyczne.

poprzednia strona|1|2|3| z   3następny|ostatnia